Geoblog.pl    zbychu82    Podróże    DANIA (Kopenhaga, Bornholm)/SZWECJA (Malmo, Ystad) 05-11.IX.2009    Malownicze Gudhjem ... nocleg

Malownicze Gudhjem ... nocleg

Dania
Dania, Gudhjem

Wybór na nocleg kapitalny! Gudhjem to urokliwe miasteczko z bardzo sympatycznymi mieszkańcami, którzy na każdym kroku pozdrawiają nas. Mieszkańcy tego miasteczka muszą być specjalistami wysokiej klasy w łażeniu po górach ...miasteczko jest położone na terenie pagórkowatym co jest uciązliwe poruszając sie po uliczkach. Próbujemy naszych sił na naszych bike'ach.
Nocujemy rozrzuceni na dwie grupy ... w wynajętych pokoikach. Wieczorem udajemy sie na rybkę do portu ale niestety okazuje się, że wędzarnia jest zamykana o 19 ... tutaj minus. Hmm... mając do wyboru kuchnię tajską oraz włoską ...decydujemy się na pizze z piwkiem.
Poranek kapitalny ...wschód słońca, czyste niebo ...zapowiada się fantastyczny dzień na naszych "rumakach". Pierwszy postój to oczywiście wędzarnia i sniadanko w porcie. Ryba w tym miejscu smakuje niesamowicie!

mirka66 - 2010-02-02 12:01
Piekne widoki.No i jedzonko mi odpowiada.:))

Zasoby: 279 wpisów279 64 komentarze64 1122 zdjęcia1122 0 plików multimedialnych0

23.12.2015 - 09.01.2016

07.06.2015 - 15.06.2015